MOCH
-
Kontakt
Facebook

Zadaj pytanie

Jeżeli są Państwo zainteresowani naszą ofertą, zapraszamy do wypełnienia zapytania o ofertę. Mogą Państwo również w każdej chwili skontaktować się z nami telefonicznie lub mailowo, jak i również za pomocą formularza on-line.

-
* Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w zgłoszeniu przez Kancelarię Podatkową Tomasz Moch z siedzibą w Wyszkowie przy ul.Tadeusza Kościuszki 25E na potrzeby realizacji zgłoszenia.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kancelarię Podatkową Tomasz Moch z siedzibą w Wyszkowie przy ul.Tadeusza Kościuszki 25E dla celów marketingowych i statystycznych, w trakcie a także po wygaśnięciu usług realizowanych przez Serwis. Dane nie będą udostępniane innym podmiotom. Zgodnie z ustawą z 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U. z 2016 r. poz. 922 ze zm.), dane zamieszczam dobrowolnie, mam prawo dostępu do treści swoich danych, ich poprawiania i żądania zaprzestania przetwarzania moich danych osobowych.
* Prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych. Bez jej oznaczenia nie będzie możliwe wysłanie formularza, a także przesłanie Państwu odpowiedzi drogą elektroniczną. W każdej chwili przysługuje Państwu prawo wglądu do swoich danych osobowych, ich poprawiania, ograniczenia przetwarzania, usunięcia, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu oraz prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Podatkowa Tomasz Moch. Podanie danych osobowych, które przetwarzane będą w celach marketingowych jest dobrowolne.

infolinia +48 29 741 09 25

biuro@moch.pl